Řím - letecký eurovíkend s česky hovořícím průvodcem - Hotel Blu Roma - Itálie - Řím

Řím - letecký eurovíkend s česky hovořícím průvodcem - Hotel Blu Roma

Itálie » Řím

, Hotel starstarstarstarŘím - letecký eurovíkend s česky hovořícím průvodcem - Hotel Blu Roma

Počet termínů:

2 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Rome - transparent 23°C
Zítra Počasí v Rome - transparent 12 - 23°C
26.4. Počasí v Rome - transparent 14 - 24°C
27.4. Počasí v Rome - transparent 14 - 26°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Řím – Hotel Blu Roma
USP
Téměř 3 000 let historie, slavné antické památky od Kolosea po Forum Romanum, starověká architektura, skvělé galerie a muzea. Kompletní balíček eurovíkendu do Říma.
Popis hotelu
Téměř 3 000 let historie, slavné antické památky od Kolosea po Forum Romanum, starověká architektura, skvělé galerie a muzea. Kompletní baliček eurovíkendu do Říma.
Info
platba městské taxy na místě cca 4-6 €/osoba/noc.
Program zájezdu

1. den

přílet do Říma, transfer do hotelu. Individuální program nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu s českým průvodcem (exteriéry: bazilika San Giovanni in Laterano, bazilika Santa Maria Maggiore, oblast Termini, náměstí Republiky, oblast ulice Veneto, park Borghese, Andělský hrad, oblast Vatikánu, Circus Maximus, Benátské náměstí apod.).

2. den

po snídani informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu. Individuální program. Doporučujeme návštěvu Vatikánu – baziliky svatého Petra a Vatikánských muzeí, dále prohlídku obzvláště krásného Andělského hradu, náměstí Campo dei Fiori a Piazza Navona. Zapomenout nesmíte ani na prohlídku nejzachovalejšího bývalého antického chrámu – Pantheonu.

3. den

po snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Následuje individuální program nebo dopoledne možnost pěší procházky Římem s českým průvodcem v ceně zájezdu. Odpoledne můžete strávit příjemnou procházkou po krásných místech, kam běžně turisté nechodí. Projdete si různá římská zákoutí, kde poznáte Řím zase úplně z jiné stránky. Tak, jak ho znají místní, a užijtete si ten klid, pohodu a k tomu i krásné vyhlídky na město. Odpoledne individuální volno k návštěvě interiérů Kolosea, k procházce centrem Fóra Romana či pahorku Palatinu, kde byly císařské vily. Krásným zakončením dne je bezpochyby posezení u Fontány di Trevi nebo v oblasti Španělských schodů.

4. den

po snídani check-out a uložení zavazadel dle pokynů delegáta. Individuální volno, respektive možnost dopoledního fakultativního výletu do oblasti Castelli Romani s českým průvodcem - návštěva městeček Castel Gandolfo (letní sídlo papeže, výhled na kráterové jezero Lago Albano) a Frascati. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

O destinaci

Řím

Řím je krásným a jedinečným starobylým velkoměstem, které je plné překvapení, památek, dobrého jídla a kávy. Dějiny „věčného města“, jak se Římu říká, jsou velmi pestré a návštěvník se s nimi setká doslova na každém rohu. Koloseum, Forum Romanum, Pantheon, fontána di Trevi, náměstí Piazza Navona, miniaturní stát Vatikán s chrámem sv. Petra a mnoho dalšího čeká právě na Vás.

Fakultativní služby

a) Panoramatický okruh Římem 950,-Kč*

V průběhu panoramatického okruhu Římem poznáte exteriéry významných památek jako je bazilika San Giovanni in Laterano, bazilika Santa Maria Maggiore, oblast Termini, náměstí Republiky, oblast ulice Veneto, park Borghese, Andělský hrad, oblast Vatikánu, Circus Maximus a také Benátské náměstí. To vše za účasti česky hovořícího průvodce, který Vám podá odborný výklad.

kód pro rezervaci S 24499A (minimální počet pro realizaci: 15)

b) Půldenní výlet do oblasti Castelli Romani 950,-Kč*

V průběhu tohoto půldenního výletu do oblasti Castelli Romani, nacházející se na jihovýchodním předměstí Říma, navštívíte městečko Castel Gandolfo. Jedná se o bývalé letní sídlo papeže, odkud se naskytuje i překrásný výhled na kráterové jezero Lago Albano. Druhá zastávka bude v honosném městečku Frascati, které se může pochlubit impozantním venkovským sídlem Villa Aldobrandini s nádhernými zahradami a umělými jeskyněmi. Výlet se pořádá za účasti česky hovořícího delegáta.

kód pro rezervaci S 24499B (minimální počet pro realizaci: 15)

BALÍČEK ZA ZVÝHODNĚNOU CENU

S 24499C Balíček A+B 1750,-Kč*

*Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy.

Cena zájezdu zahrnuje

letenku Praha - Řím - Praha včetně všech letištních poplatků
transfer letiště - hotel - letiště
3 noci se snídaní ve vybraném hotelu
služby česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů
procházka Římem s českým průvodcem zdarma
povinné smluvní pojištění CK proti úpadku
Hotel

Hotel Blu Roma NNNN

Oblíbený hotel z hotelového řetězce Best Western ležící ve čtvrti Tiburtina, cca 15 minut od centra města. Pokoje vybavené satelitní TV, klimatizací, minibarem, fénem a WiFi. Snídaně formou bufetových stolů.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.