Vyhledávání zájezdu
Las Olas - Španělsko - Španělsko ostrovy - Kanárské ostrovy - La Palma - Los Cancajos
LM
FM


Las Olas

Počet termínů:

350 termínů / 92 Last minute / 258 First minute

Strava:

Snídaně, Polopenze

Doprava:

letecky Praha

Počasí:
Kategorie hotelu: ****
Poloha
Na jihovýchodním pobřeží ostrova La Palma, 6 km od letiště, v turistické oblasti Los Cancajos.

Zájezd na ostrov La Palma je realizován s přelety/přejezdy lodí mezi ostrovy Tenerife - La Palma nebo Gran Canaria - La Palma.Na ostrově La Palma není k dispozici osobně delegát Canaria travel.
Vybavení objektu
Hotel nabízí ve 4 maximálně čtyřpatrových budovách celkem 182 apartmánů (4 uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 4 výtahy, 2 restaurace, bar, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, konferenční místnost (až 50 osob), herna, dětský klub, kadeřnictví a kosmetika, masáže, prádelna, malý obchod, rampy pro handicapované, půjčovna aut a kol. V zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště, oddělená terasa pro nudisty. Hotel je vhodný pro milovníky aktivní turistiky.
Apartmán – 1 ložnice
Samostatná dvoulůžková ložnice je oddělena od obývacího pokoje dveřmi. V obývací části je integrovaný kuchyňský kout se základním vybavením (lednička, mikrovlnná trouba a elektrický sporák), televize se satelitními programy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, telefon, trezor (k pronájmu), koupelna s WC, balkon má výhled na bazén nebo na hory. Za příplatek je možné objednat apartmán s výhledem na moře.Maximální kapacita – 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).
Stravování
Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.
Obchody
V hotelu je malá samoobsluha, větší nákupní možnosti, restaurace, bary jsou vzdáleny přibližně 100 m od hotelu nebo v hlavním městě Santa Cruz La Palma (cca 4 km).
Pláž
Písečná pláž s tmavým pískem se nachází cca 900 m od hotelu.
Internetové stránky
www.hotellasolas.es
Doplňující informace
V hotelech na ostrově La Palma není k dispozici informační kniha.
Sport
V hotelu je hřiště na paddle, stolní tenis, kulečník, posilovna a pétanque, v okolí turistika, potápění, jízda na kole, na koních, čtyřkolkách nebo lodní výlety. Hotel spolupracuje s agenturou ALMASPORT, která klientům nabízí různé sportovní aktivity (za poplatek, pěší turistika s průvodcem, jízda na kole s průvodcem, joga, pronájem fotbalových hřišť, plavání, zázemí pro atletiku apod.).

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...