Vyhledávání zájezdu
Koala Garden Suites - Španělsko - Španělsko ostrovy - Kanárské ostrovy - Gran Canaria - Maspalomas

Koala Garden Suites

Španělsko » Španělsko ostrovy » Kanárské ostrovy » Gran Canaria » Maspalomas

, Apartmány starstarstar

FM


Koala Garden Suites

Počet termínů:

170 termínů / 0 Last minute / 91 First minute

Strava:

Bez stravy, All inclusive

Doprava:

letecky Praha, Vídeň

Počasí:Poloha
v horní části Campo International. Restaurace, bary, kavárny a nákupní možnosti cca 700 m. Centrum a golfové hřiště Maspalomas cca 1,5 km. Zastávka autobusu a zábavný park Holiday World v blízkosti. Letiště Las Palmas cca 30 km.
Děti
dětský bazén, dětské hřiště, miniklub (od 4 do 12 let), minidisco.
USP

nedaleko centra letoviska
v blízkosti zábavný park a golfové hřiště
útulně zařízené studia a apartmány
Popis hotelu

Nedaleko centra letoviska. V blízkosti zábavný park a golfové hřiště. Útulně zařízené studia a apartmány.

Pláž
cca 2,5 km od písečné pláže. Kyvadlová doprava.
Vybavení
hotel disponuje 233 ubytovacími jednotkami, které jsou rozdělené do 5 zón v několika 2 podlažních budovách. K vybavení patří přijímací hala s recepcí, místnost se sat. TV, restaurace, bar a minimarket. V zahradě se nachází 6 bazénů, oddělený dětský bazín, snack bar u bazénu a klidová zóna pro dospělé. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Jednotlivé části hotelu jsou odděleny vedlejší komunikací.
Ubytování (F)

Dvoulůžkové pokoje (E1A/E2A): cca 44 m2, chladnička, kávovar, mikrovlnná trouba, klimatizace, trezor (za poplatek cca 14 €/týden), sat. TV, telefon, vana, sprcha, WC a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje superior (E2B/E3B): cca 51 m2, prostornější, jinak jako E2A.

Rodinné suite (E2C/E3C): cca 51 m2, obývací ložnice a ložnice, jinak jako E2A.

Apartmány (A1A/A2A/A3A): cca 51 m2, samostatná ložnice, kombinace obývací ložnice s posezením, vybaveným kuchyňským koutem, chladničkou, kávovarem, mikrovlnnou troubou, klimatizací, trezorem (za poplatek cca 14 €/týden), sat. TV (na vyžádání na recepci), telefonem, vanou, sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Klienti apartmánů nemohou využívat žádných služeb hotelu (bazény, restaurace, animační program atd.) a není jim hotel ani přístupný (přístupné jsou pouze zóny 4 a 5).

Stravování
bez stravy (ubytování v apartmánech) nebo all inclusive (pro dvoulůžkové a rodinné pokoje). Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11.00 do 23.00 h. Snacky od 11.30 do 13.00 h, Káva, čaj a zákusky od 16.00 do 17.00 h. Zmrzlina a čerstvé ovoce ze smartline zmrzlinového vozíku 2 hodiny denně.
Sport/aktivity
zdarma: aerobic, boccia, stolní tenis a aqua aerobic. Za poplatek: biliár. Denní, večerní a sportovní mezinárodní animační program (dle obsazenosti a ročního období).
Internet
WiFi a internetový koutek za poplatek.
Wellness
za poplatek: sauna.
Info
tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; místní kategorie: 3; platba kartou: VISA, MasterCard.
Upozornění
na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem "YCZE". Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně. Klienti apartmánů nemohou využívat žádných služeb hotelu (bazény, restaurace, animační program atd.) a není jim hotel ani přístupný (přístupné jsou pouze zóny 4 a 5).
Cena zájezdu zahrnuje

Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...